“Genital Güzelleştirme” ile yeni bir dönem

Bu ay sizlere, bana 2014 senesinde “Uluslararası Altın Bisturi Ödülü”nü kazandıran genital güzelleştirme uygulamasından bahsetmek istiyorum. Cinsel hayat insanoğlunun vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bazen çoğalmak, çoğu zaman eş olmak ve her zaman da beraberliklerin kuvvetlenmesi için altı çizilen bir yakınlaşmadır. Kadın genital bölgesi ise cinsel hayatın ve hatta hayatın temelini oluşturur. Fakat kadın genital bölgesi; yaşanılan kontrolsüz doğumlar, hormonel dalgalanmalar, yerçekimi ve yaşa bağlı olarak bazı değişimlere uğrayabiliyor. Bu değişim kadında en başta özgüvenin kaybolmasına ve dahası tatminkâr cinsel hayatı sekteye uğratabiliyor. Hayatın temelini oluşturan, bu denli önemli bir bölge olmasına karşın, belki de sorunları ve form kayıpları en fazla göz ardı edilen alanların da başında yer alıyor. Oysaki bedenimiz bir bütün ve yüz güzelliğimize ne kadar önem veriyorsak, genital bölge de aynı şekilde formda kalmayı hak ediyor. Zaten genital güzelleştirme tekniğimin fikri de işte bu noktada canlandı.

genital güzelleştirme yeni bir dönem başlatıyor - Dergi Bursa

Genital bölgenin pek çok farklı işlevi ve bir o kadar da farklı bir anatomisi var. Boşaltım sisteminin son durağı, zevk noktaları, birleşme alanı burada bulunuyor. Özellikle kontrolsüz yapılan doğumlar ve yüksek bebek ağırlığına sahip hamilelik dönemi ve tabi tüm seneler boyunca her ay yaşanan hormonel değişim, genital gölgede bir takım tahribatlara sebep oluyor ya da bölgede doğuştan, malformasyon problemler de gözlemlenebiliyor. Renk değişimleri, sarkmalar, idrar kaçırma, genişleme bunlardan sadece birkaçı… Genital güzelleştirme sadece estetik açıdan ele alınan bir teknik değil. Söz gelimi olması gerekenden çok daha büyük ve sarkık dış dudaklar çamaşıra sürtünerek tahribata yol açabileceği gibi formunu kaybetmiş sarkmış dokular sebebiyle idrar kaçırma sorunları da gözlemlenebilir.

Genital güzelleştime tekniğim ise tüm bu sorunlara konsept bir içerikle çözüm sağlıyor. Tekniğin içerisinde Örümcek Ağı Estetiği, kök hücreden zengin Cihantimur Yağ Transfer Sistemi, lazer uygulamaları gibi soruna yönelik pratik çareler sunuyoruz. İyileşme süreçlerini son derece konforlu hale getiren tüm bu çağdaş uygulamalar, vajina bölgesine hak ettiği estetik ve sağlığı tekrar kazandırıyor. Ve tabi kadının özgüvenine dokunuyor böylece cinsel hayatta da yeni bir dönem başlıyor.

Bedeninize ve ruhunuza iyi bakın!

Bülent Cihantimur
Bülent Cihantimur

 

 

Yorumlar

comments

Bu da ilginizi çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu