CarrefourSA

 

Carrefoursa

Türkiye’nin alışveriş merkezi kiralama ve yönetimi alanında lider şirketi CEFIC tarafından yönetilen, 100.000 metrekare arsa alanı üzerine kurulu CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, 60.000 metrekare kiralanabilir alanda 146 seçkin mağaza ile ziyaretçilerine hizmet veriyor. CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi; içlerinde TeknoSA Extra, Yataş, Flo, Koton, LC Waikiki, Koçtaş, Defacto, Bimeks ve MACFit gibi birçok ulusal ve uluslararası markanın yer aldığı güçlü mağaza karması ile, Bursalılar için konforlu ve keyifli alışverişin başlıca adresi.

2011 yılında yenilenen yüzüyle Bursalılara hizmet vermeye devam eden alışveriş merkezi, 1.900 metrekarelik bowling salonu, 1.500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sineması, yeni, modern ve çeşitlilik bakımından son derece zengin yeme içme alanlarıyla Bursa’da yalnız alışverişin değil, aynı zamanda eğlencenin de merkezi konumunda. 2014 yılında toplamda 5.000 metrekare ilave kiralanabilir alanın yaratıldığı yenileme çalışmaları sonucunda; Toyzz Shop, Linens, Korkmaz, Funny Day gibi seçkin mağazaları bünyesine kattı.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla fark yaratan CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, toplamda 2.000 araçlık açık ve kapalı otoparkı ile, çocuklu aileler için bebek odası, mescit, bankamatik, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanlı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Adres: İzmir Yolu Orhaneli Keles Kavşağı, Lefkoşe Cad. Nilüfer / BURSA

Telefon: (0224) 219 73 00

Cinemaximum Carrefour vizyon filmlerini görmek için tıklayın.

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu