Bursa Photo Booth

İnteraktif bir ortam yaratan Photo Booth Bursa’nın eğlenceli cihazları: Funbox Photo Booth, Retro Mirror Booth ve 360 Video Booth; her türlü etkinlikte fotoğraf ya da video çekebilen, animasyon oluşturabilen eğlence makineleridir. Çekilen fotoğrafları anında baskı alabilir; video ve animasyonları, eposta ya da karekod ile kolayca paylaşabilirsiniz. Yarattığımız anı köşeleri insanlara güzel hatıralar bırakırken, isteyenler için etkinlik fotoğrafları veya videoları da çekebiliriz.

https://www.bursaphotobooth.com/

Funbox Photo Booth

Klasik bir photo both cihazından çok daha ötesini sunan Funbox, tam bir eğlence makinesidir. Operatör desteği ile yapılan fotoğraf çekimlerinden 8 sn’de bir termal fotoğraf baskısı yapabilen Funbox, karekod veya eposta paylaşımı ile misafirlerine dört dörtlük bir hizmet sunar. Giydirilebilir kabini ve arka planı ile kurumsallaşabilir ya da kişiselleştirilebilir. Boomerang veya GIF oluşturma özellikleri ile eğlenceye eğlence katar. Ses, video kayıt ya da yeşil perde kullanım özelliği ile eğlencenizi çeşitlemek mümkündür.

Operatör Desteği
Kurulum Süresi: 45dk
8 sn’de Fotoğraf Baskısı
Karekod veya E-Posta ile paylaşım
Giydirilebilir 2x2m arka plan
Zengin ve eğlenceli aksesuarlar
Gif Animasyon Seçeneği
Boomerang Animasyon Seçeneği
Ses & Video Kayıt Özelliği
Yeşil Perde ile Sonsuz Arka Plan Seçeneği

Retro Mirror Booth

Kendine özgü yapısıyla nostaljik bir görünüm sağlayan aynalı cihazımız Retro Mirror Booth, tıpkı Funbox gibi, eğlencenin sınırlarını sihirli bir seviyeye taşır. Operatör desteği ile yapılan fotoğraf çekimlerinden 8 sn’de bir termal fotoğraf baskısı yapabilen Yine karekod veya eposta paylaşımı ile interaktif bir ortam yaratan Retro Mirror Booth, değişik arka plan seçenekleri ile kurumsallaşabilir ya da kişiselleştirilebilir. Boomerang veya GIF oluşturma özellikleri ile eğlence seviyesini yükseltir. Ses, video kayıt ya da yeşil perde kullanım özelliği ile eğlencenizi çeşitlemek mümkündür.

Operatör Desteği
Kurulum Süresi: 45dk
8 sn’de Fotoğraf Baskısı
Karekod veya E-Posta ile paylaşım
Giydirilebilir 2x2m arka plan
Zengin ve eğlenceli aksesuarlar
Gif Animasyon Seçeneği
Boomerang Animasyon Seçeneği
Ses & Video Kayıt Özelliği
Yeşil Perde ile Sonsuz Arka Plan Seçeneği

360 Video Booth

360 derece video çekimi yapabilen 360 Video Booth ile etrafınızı saran bir eğlenceye hazır olun. Operatör desteği ile çekim platformu üzerinde gerçekleştirilen video çekiminde slow motion efektiyle kendinizi sinematik bir çekimin içerisinde bulacaksınız. Karekod veya eposta paylaşımı ile interaktif bir ortam yaratan 360 Video Booth sayesinde unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Operatör Desteği
Kurulum Süresi: 45dk
Karekod veya E-Posta ile paylaşım
Slow Motion
Çap: 90 cm

Booth cihazlarımız hangi etkinlikler için uygundur?

Belirli bir mevsimi veya etkinlik tipi yoktur. Neredeyse tüm etkinliklere uyum sağlayabilir: Kurumsal Etkinlikler / Alışveriş Merkezi Etkinlikleri / Fuarlar / Festivaller / Açık Hava Organizasyonları / Ürün ve Marka Tanıtımları / Galalar / Açılışlar / Toplantılar / Doğum Günleri / Düğünler / Nişanlar / Bekarlığa Vedalar / Bayi Toplantıları / Mağaza Etkinlikleri / Belediye Etkinlikleri / Partiler / Konserler / İK Etkinlikleri / Lansmanlar

Özel etkinliklerde en çok tercih edilen konseptler nelerdir?

Farklı içeriklerde hazırlık yapmak mümkündür: Vintage / Retro, Film Karakterleri, Aşk, Halloween / Cadılar Bayramı / Maskeli Balo / Doğum Günü / Düğün / Sevgiler Günü / Yılbaşı / Bayram / Anneler Günü / Babalar Günü / 23 Nisan / 19 Mayıs / 29 Ekim

Photo Booth Bursa ile çalışmanın etkinlik sahipleri için avantajları nelerdir?

  • Çekim alanları veya kabinlerinde yapılan giydirmeler ya da fotoğraf arka planları ile etkinlikte kurumsallaştırılabilir ya da kişiselleştirilebilir alanlar yaratabilirsiniz.
  • QR kod ve eposta paylaşımları sayesinde hızlı, viral bir paylaşım süreci başlar. Katılımcılar fotoğraflarını anında paylaşma eğiliminde olduğu için bu durum daha da çeşitlenir.
  • Etkinliklerde insanların birbiriyle kaynaşması ve tanışması için harika bir yöntemdir.
  • Katılımcıların eğlenceli anlarını ölümsüzleştirmesi ile etkinliğin asla unutulmamasını sağlar.
  • Ortamda yarattığı pozitif enerji ile etkinliğe hareketlilik katar. Ayrıca hemen baskı özelliğiyle etkisi kalıcı hale gelir.
  • Etkinlik hatıra fotoğrafları katılımcıların evlerinde baş köşede duracağı için sürekli bir hatıra haline de gelir.
  • Kurumsal arka planlar bir reklam olarak hayatlarına devam eder.
  • Çekimlerde kullanılan; maskeler, şapkalar, konuşma baloncukları, gözlük vb. aksesuarlarla misafirleriniz keyifli ve eğlenceli anlar yaşar. Eğlenceli ve zengin aksesuar temini ile eğlence artar.

#bursaphotobooth #photoboothbursa #retromirrorbooth #mirrorbooth #360videobooth #fotokabin

Başa dön tuşu