Eski bir Bursa âdeti

Eski bir Bursa adeti Eski bir Bursa adeti Eski bir Bursa adeti Eski bir Bursa adeti Eski bir Bursa adeti

Aytül Akbaş, Koza Han, Ocak 2016
Aytül Akbaş, Koza Han, Ocak 2016

Koza Han’dan klasik bir kış görüntüsü… Yazın oturacak yer bulmakta zorlanırsınız burada. Havaların soğumasıyla yavaş yavaş azalır kalabalıklar. Azalır ama bitmez. Soğuk havalara, sıcak sohbetlerle direnir çünkü Bursalılar. Yalnız bırakmazlar eski dostlarını güneş yeniden yüzünü gösterene kadar.

Koza Han’dan klasik bir kış görüntüsü… Yazın oturacak yer bulmakta zorlanırsınız burada. Havaların soğumasıyla yavaş yavaş azalır kalabalıklar. Azalır ama bitmez. Soğuk havalara, sıcak sohbetlerle direnir çünkü Bursalılar. Yalnız bırakmazlar eski dostlarını güneş yeniden yüzünü gösterene kadar.Koza Han’dan klasik bir kış görüntüsü… Yazın oturacak yer bulmakta zorlanırsınız burada. Havaların soğumasıyla yavaş yavaş azalır kalabalıklar. Azalır ama bitmez. Soğuk havalara, sıcak sohbetlerle direnir çünkü Bursalılar. Yalnız bırakmazlar eski dostlarını güneş yeniden yüzünü gösterene kadar.Koza Han’dan klasik bir kış görüntüsü… Yazın oturacak yer bulmakta zorlanırsınız burada. Havaların soğumasıyla yavaş yavaş azalır kalabalıklar. Azalır ama bitmez. Soğuk havalara, sıcak sohbetlerle direnir çünkü Bursalılar. Yalnız bırakmazlar eski dostlarını güneş yeniden yüzünü gösterene kadar.Koza Han’dan klasik bir kış görüntüsü… Yazın oturacak yer bulmakta zorlanırsınız burada. Havaların soğumasıyla yavaş yavaş azalır kalabalıklar. Azalır ama bitmez. Soğuk havalara, sıcak sohbetlerle direnir çünkü Bursalılar. Yalnız bırakmazlar eski dostlarını güneş yeniden yüzünü gösterene kadar.Koza Han’dan klasik bir kış görüntüsü… Yazın oturacak yer bulmakta zorlanırsınız burada. Havaların soğumasıyla yavaş yavaş azalır kalabalıklar. Azalır ama bitmez. Soğuk havalara, sıcak sohbetlerle direnir çünkü Bursalılar. Yalnız bırakmazlar eski dostlarını güneş yeniden yüzünü gösterene kadar.

Eski bir Bursa adeti Eski bir Bursa adeti Eski bir Bursa adeti Eski bir Bursa adeti Eski bir Bursa adeti

Yorumlar

comments

Bunu da sevebilirsin

Melek Kaya - Uludağ - Kasım 2015

Uludağ fotoğrafları

En güzel Bursa Uludağ fotoğraflarını sitemizde bulabilir, Bursa’nın ve Uludağ’ın eşsiz manzaralarının bulunduğu fotoğrafları sitemizde …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X