Emir Buhari Kültür Merkezi

Emir Buhari Kültür Merkezi etkinlikleri

Emir Buhari Kültür Merkezi

Emir Buhari Kültür Merkezi etkinliklerini bu sayfadan takip edebilir, mekanın iletişim ve ulaşım bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Emir Buhari Kültür Merkezi

Adres: Emir Sultan Mh. Doyuran Cd. Emir Sultan Camii Karşısı Emir Buhari Tekkesi, Yıldırım, 16360 Bursa

Telefon: 0224 326 79 54

Restorasyonu ve rekonstrüksiyonu yapılan Emir Buhari Tekkesi Kültür Merkezi, tarihsel bütünlüğü ve manevi atmosferiyle birçok sosyal organizasyona ev sahipliği yapıyor. İlk olarak Kübreviye, Halvetiye ve Nakşibendiye tarikat mensupları tarafından tekke olarak kullanılan ve Emir Sultan Buhari tarafından yaptırılan mekân, yenileme çalışmalarının ardından kültür merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Haftanın tüm günlerinde sohbet, toplantı, sergi gibi etkinliklerin yanı sıra bayi ve dernek toplantılarına da ev sahipliği yapan Emir Buhari Kültür Merkezi kusursuz hizmet anlayışı ile Bursa’nın tarihle bütünleşen güzide mekânlarından biri…

 

Bursa Etkinlikleri…

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Etkinlikleri sayfamızdan aşağıdaki kategoriler sayesinde takvimli etkinlik takibi yapabilirsiniz.

  • Bursa Konserleri: Bursa’daki tüm konserleri tek bir takvimde güncel olarak veren sayfadan bilet alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz.
  • Bursa Tiyatroları: Bursa’daki tüm tiyatroları tek bir takvimde güncel olarak veren sayfadan bilet alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz.
  • Bursa Sinemaları: Bursa’daki tüm sinemaları tek bir sayfada güncel olarak veren sayfadan sinemaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  • Bursa Fuarları: Bursa’da gerçekleşen tüm fuar organizasyonlarını, tarihlerini, gerçekleştiği yerleri, etkinlik detaylarını içerir.
  • Diğer Etkinlikler: Bursa’da gerçekleşen tüm organizasyonlar, festivaller, maçlar, söyleşiler, sempozyumlar, sergiler, gösteriler, kongreler…
  • Diğer Etkinlik Mekanları: Bursa’daki etkinlik gerçekleşen tüm mekanları tek bir çatıda güncel olarak veren sayfadan mekanları ve etkinlikleri takip edebilir, bilet alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz.

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu