BURSA KONSERLERİ

Bursa'daki tüm konserler hakkında detaylı bilgiyi Bursa Konserleri sayfamızda bulabilirsiniz. Konserlerin mekan, tarih ve saatlerini görmek ya da bilet almak için görsellere tıklayın.

bursa konserleri

Can Bonomo Bursa konseri

  BİLET AL Tarih: 4 Kasım 2017 Yer: Şarlo Bar Saat: 21:30 Bilet fiyatları: 44,00 TL Alaturka nağmelerden indie melodilere gezinen, zengin ve müzikal olarak çok renkli sahnesi ile dinleyicilerin kulakları için yine bir ziyafet sunmaya hazırlanan Can Bonomo, 4 Kasım Cumartesi akşamı Şarlo’da sevenleriyle buluşuyor! Bilgi *Etkinlikte oturma düzeni yoktur.

Devamını oku

Pamela Bursa konseri

Pamela Bursa konseri

BİLET AL Tarih: 15 Kasım 2017 Yer: Hayal Kahvesi Bursa Saat: 21:00 Bilet fiyatları: 35 TL Facebook etkinliğine gitmek için tıklayın.

Devamını oku

Evet Ne Söylüyorduk Bursa konseri

Evet Ne Söylüyoduk

BİLET AL Tarih: 11 Kasım 2017 Yer: Hayal Kahvesi Bursa Saat: 21:00 Bilet fiyatları: Ayakta – 35.00 TL Kendilerine has yorumlarıyla kısa sürede internette milyonlarca kez dinlenen “Evet Ne Söylüyorduk” çeşitli şehirlerde sevenleriyle buluşmaya devam ediyor…

Devamını oku

Nilüfer Kadın Korosu konseri

Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu Bursa Konseri

  Bilet ve rezervasyon için: 0 534 346 46 31 Tarih: 22 Ekim 2017 Yer: Uğur Mumcu Sahnesi Saat: 20:00 Facebook etkinliğine gitmek için tıklayın.  Şef: Dr. Aysel Gürel 118-K Leo Yönetim Çevresi iş birliğiyle düzenlenen konser Alzheimer Konukevi yararınadır.    

Devamını oku

Buse Bursa konseri

Buse Türker - Uzatmayalım

  BİLET AL Tarih: 26 Ekim 2017 Yer: Hayal Kahvesi Bursa Saat: 22:00 Bilet fiyatları: 20 TL Buse; söz ve müziği Nazan Öncel’e ait olan “Uzatmayalım” isimli ilk single’sinin lansman konserinde 26 Ekim Perşembe akşamı Hayal Kahvesi Bursa sahnesinde.

Devamını oku

Kökler Filizleniyor Bursa konseri

Kökler Filizleniyor Bursa konseri

  BİLET AL Tarih: 23 Aralık 2017 Yer: Şarlo Bar Saat: 22:00 Bilet fiyatları: 1. Kategori – 28.00 TL Ankaralı grup Kökler Filizleniyor, dinleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. 2015 baharında Ankara’da kurulan Kökler Filizleniyor; reggae ile türküyü, rock ve hip-hop türlerini kol kola dinleyeceğimiz bir müzik sunuyor. Bob Marley’i Nazım Hikmet ile karşılaştıran, Tupac’i Ankara sokaklarında dolaştıran bir harmana şahit olacağınız grup; vokalde Ezhel, gitarda Onur …

Devamını oku

Hey! Dougles Bursa’da…

Hey Dougles

  BİLET AL Tarih: 21 Ekim 2017 Yer: Şarlo Bar Saat: 22:00 Bilet fiyatları: Tam 44 TL, Öğrenci 33 TL (Hizmet Bedeli Dahildir.) Kısa sürede büyük bir fenomene dönüşen, 70’lerin Türkçe şarkılarına yaptığı yaratıcı yorumlar ve görsel kimliğiyle büyük beğeni toplayan Hey! Douglas Şarlo’da… Evren Besta’yla birlikte kurduğu Mode XL’le Türkiye’nin hip-hop sahnesine yeni bir soluk getiren veyasin’in solo projesi Hey! Douglas, 70’li yılların psychedelic …

Devamını oku
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X