Buttim Kültür Merkezi

Buttim Kültür Merkezi etkinlikleri

 Buttim Kültür Merkezi

Buttim Kültür Merkezi etkinliklerini bu sayfadan takip edebilir; mekanın iletişim ve ulaşım bilgilerini bu sayfada görebilirsiniz.

Buttim Kültür Merkezi

Adres:  Altınova Mahallesi, İstanbul Cd No:424, 16250 Osmangazi/Bursa

Telefon: (0224) 211 14 16

Bilgi: Bodrum dahil 3 kat ve bir ara kattan meydana geliyor. 500 kişilik A salonu, 150 kişilik B salonu – 30 kişilik C salonu olmak üzere üç adet toplantı salonu bulunuyor. Merkezi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemi, yangın algılama sistemi bulunuyor. Toplantı, konferans, konser, nikâh merasimi gibi etkinliklerin, organize edilmesine imkân verecek şekilde planlandı. Özel sahne aydınlatması, ses düzeni, konferans sitemi, 4 kanal simultane tercüme sistemi, 4×6 m sinevizyon perdesi, video veri projeksiyon sistemi ve kablosuz internet bulunuyor. Kültür Merkezindeki salonlar öncelik BUTTİM sakinlerinde olmak üzere kiraya verilmektedir. Salon kira ücretleri her yılbaşında Yönetim Kurul’unca belirleniyor.

 

Şehirde ne varsa Dergi Bursa’nın Bursa Etkinlikleri sayfasında…

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Etkinlikleri sayfamızdan aşağıdaki kategoriler sayesinde takvimli etkinlik takibi yapabilirsiniz.

  • Bursa Konserleri: Bursa’daki tüm konserleri tek bir takvimde güncel olarak veren sayfadan bilet alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz.
  • Bursa Tiyatroları: Bursa’daki tüm tiyatroları tek bir takvimde güncel olarak veren sayfadan bilet alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz.
  • Bursa Sinemaları: Bursa’daki tüm sinemaları tek bir sayfada güncel olarak veren sayfadan sinemaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  • Bursa Fuarları: Bursa’da gerçekleşen tüm fuar organizasyonlarını, tarihlerini, gerçekleştiği yerleri, etkinlik detaylarını içerir.
  • Diğer Etkinlikler: Bursa’da gerçekleşen tüm organizasyonlar, festivaller, maçlar, söyleşiler, sempozyumlar, sergiler, gösteriler, kongreler…
  • Diğer Etkinlik Mekanları: Bursa’daki etkinlik gerçekleşen tüm mekanları tek bir çatıda güncel olarak veren sayfadan mekanları ve etkinlikleri takip edebilir, bilet alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz.

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu