Mudanya Belediyesi
Neskar Otomotiv
Eker Süt

Özgüvenin sırrı genital güzellik

Birkaç ay evvel uluslararası Altın Bistüri Ödülü’ne layık görüldüm. Ödülü almamı sağlayan ise daha evvel Amerikan Plastik ve Estetik Cerrahi Dergisi’nde bilimsel makale olarak yer alan, kendi geliştirdiğim Genital Güzelleştirme tekniğiydi.

Genital Güzelleştirme, vajinanın bedendeki diğer hiçbir bölgeden farkı olmaksızın estetik kalmayı hak ettiği fikrinden yola çıkarak, olası sorunları çözümleyen bir uygulamadır. Kadınlar bu alanda beliren sorundan kaçsalar, bu sorunu görmezden gelseler ve dile dahi getirmeye çekinseler de, vajina bölgesinde beliren estetik veya sağlık sorunları, onların özgüvenlerini zedeliyor. Mutlu birlikteliklerin temelinde cinsel hayat var ve sağlıklı ilerleyebilmesi için yine cinsel hayatın tatminkâr gitmesi gerekiyor. Fakat hormonal dalgalanmalar, yer çekimi, kontrolsüz vajinal doğumlar, bu bölgede form kayıplarına sebep oluyor. Çiftler zevk alamamaya başlıyorlar, problemin farkında olsalar dahi utangaçlık duygusuyla birlikte özgüven sorunu yaşamaya başlıyorlar. Sonrasında daha az cinsel ilişkiye giren ve belki de bu tatmin duygusunu başkalarında arayan bireyler olmaya başlıyorlar. Tüm bunlara ek olarak bir de kadınlarda idrar kaçırma gibi bir problem de eklenince, kadının sosyal yaşantısı tam manasıyla alt üst oluyor. Genital Güzelleştirme tekniğinde, her zaman olduğu gibi konuya bir bütün olarak bakarak, bölgenin olası sorunları çözümlüyoruz.

Vajina bölgesi hem sağlık hem de estetik açıdan bazı sorunlar yaşayabilir. Kısaca dış ve iç dudaklarda sarkma, mons pubis tümseğinde yağlanma ve ya çöküklük, pigmentasyon sorunları, iç genital bölgenin deformasyonu, cinsel hazda azalma, fonksiyon bozuklukları, estetik dışı görüntü ve idrar kaçırma gibi sorunları gözlemleyebiliriz. Genital Güzelleştirme tekniği sayesinde hastalarım son derece iyi geçen bir nekahet süresiyle tüm bu sorunlarından kurtulurlar. Dış ve iç dudaklar forma sokulur, mons pubis tümseği normal boyutlara getirilir, klitoris açığa çıkarılır, pigmentasyonu sorunu çözümlenir, vajina daraltma yapılır, cinsellikten alınan ve verilen haz fazlalaşır, G Noktası (G shot) belirgin hale getirilir, fonksiyon bozuklukları giderilir, vajina bölgesine kaybolan estetiği tekrar kazandırılır ve idrar kaçırma sorunu varsa çözümlenir.

Bülent Cihantimur
Plastik ve Rekonstürktif Cerrahi Op. Dr. Bülent Cihantimur

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı