Eker
Ted Bursa

Nilüfer Belediyesi Halkevi

Nilüfer Belediyesi Halkevi etkinlikleri

Nilüfer Belediyesi Halkevi

Nilüfer Belediyesi Halkevi etkinliklerini bu sayfadan takip edebilir; mekanın iletişim ve ulaşım bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Nilüfer Belediyesi Halkevi

Adres: İhsaniye Mah. Nilüfer Cumhuriyet Meydanı No:2 A/ 2 B Blok Nilüfer – Bursa (Vergi Dairesi karşısı)

Telefon: 4441603

Nilüfer Belediyesi Halkevi

İhsaniye’de kent meydanı düzenlemesi ile bir bütün olarak tasarlanan ve tüm birimleri aynı çatı altında toplayarak hizmet etkinliğini arttıran şekilde planlanan “Halk Evi” adı verilen yeni hizmet binası 8 Ekim 2014 tarihinden itibaren hizmet vermeye başladı. Yeni hizmet binası, 21 bin metrekare üzerinde Barış Meclis Salonu, sergi salonları, basın merkezi, otopark ve modern nitelikli hizmet veriyor. Bina, toplumun tüm kesimiyle demokratik bir buluşma ortamı sağlayarak yurttaşlara kaliteli hizmet sunuyor. Binada idari birimlerin yanı sıra milletvekilleri, muhtarlar ve sivil toplum örgütlerinin de odaları bulunuyor. Binada TBMM’de grubu bulunan partilerin Bursa milletvekilleri de kendilerine ayrılan özel odalarda vatandaşlarla görüşme yapabilmekte. Yeni hizmet binamızın önünde 17 bin metrekarelik alan Nilüfer Cumhuriyet Meydanı olarak ilan edildi. Dünyanın dört bir yanından ülkelerin bayraklarının yer aldığı alan, çeşitli dillerden “barış” ve “sevgi” yazılarıyla donatılmış durumda.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı