Üçevler Kütüphanesi

 Üçevler Kütüphanesi

Üçevler Kütüphanesi; kitap paylaşımı yoluyla bilgininin yaygınlaşmasını öngören Nilüfer Belediyesi, Nilüfer’in farklı bölgelerinde her biri farklı ihtisas konularına sahip alanlar oluşturma prensibi doğrultusunda kuruldu. Üçevler, Beşevler, Çalı ve Konak mahalleleri öncelikli olmak üzere geniş bir nüfusa hizmet verebilecek bir kapasiteye sahip olan kütüphanenin koleksiyonunda; başta gazeteci Yüksel Baysal’ın kitaplığı olmak üzere, başvuru kaynakları, felsefe, psikoloji, toplum bilimleri, din bilimleri, uygulamalı bilimler, kişisel gelişim, halk edebiyatı, kişisel yaşam ve mesleki gelişim, çocuk edebiyatı, tarihin çeşitli konuları, el sanatları, tarım ve hayvancılık, sağlık, spor, eğitici teknik yayınlar, tarih-coğrafya rehber yayınları yer alıyor. Ödünç kitap alışverişi, internet erişimi, araştırma danışma hizmetleri, atölye çalışmaları ve okuryazar buluşmalarının gerçekleştirildiği Nilüfer Üçevler Kütüphanesi, farklı yaş gruplarına yönelik üç salonun yer aldığı iki katlı bir binada toplam 700 m2 kullanım alanına sahip.

Üçevler Kütüphanesi
Üçevler Kütüphanesi

Adres: Üçevler Mahallesi, Kevser Sk., 16120 Nilüfer/Bursa

Telefon:  (0224) 441 81 89

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu