Mysia Fotoğraf Müzesi

Mysia Fotoğraf Müzesi etkinlikleri

Mysia Fotoğraf Müzesi

Mysia Fotoğraf Müzesi

Bursa’nın ilk fotoğraf müzesi olan Mysia Fotoğraf Müzesi, 2017 ekim ayında ziyarete açıldı. Fotoğrafa dair her şeyin yer aldığı Mysia Fotoğraf Müzesi’nde, hem makinelerin geçirdiği değişim hem de bunları kullanan insanın değişimi gözler önüne seriliyor. Mysia Fotoğraf Müzesi’nde güncel sergi salonları aracılığıyla fotoğraf tarihi hem görsel, hem de dijital şekilde ifade ediliyor. Müzede, kütüphane ve arşiv odası, işitsel ve görsel anlatımlar ve bir kış bahçesi yer alıyor. Müze, çatısı altında bulunan karanlık oda, atölye çalışmaları için de olanak sunuyor. Mysia Fotoğraf Müzesi, pazartesi günleri hariç her gün saat 10.00 ile 18.30 arasında fotoğraf meraklılarının ziyaretine açık.

Gümüştepe, Nilüfer/ Bursa- 444 16 03

Bursa’daki diğer müzeleri görmek için tıklayın.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu