Korupark

 

Korupark

8 Eylül 2007 tarihinde açılışı yapılan Bursa’nın en büyük alışveriş merkezi Korupark etkileyici bir büyüklük ve benzersiz mağaza karması ile çevre illere de hitap ediyor. Korupark Alışveriş Merkezi 165.286 metrekare toplam inşaat alanı ve 71.267 metrekare kiralanabilir alanı ile 196 seçkin ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapıyor. İki kapalı otopark, üç çarşı ve bir sinema katından oluşan Avm büyüklüğü, mimarisi, lokasyonu, aydınlatma açısından gün ışığına olanak tanıyan atriumu ve mağaza karması ile Bursa’da alışveriş alışkanlıklarını değiştiren farklı bir avm olma özelliği de gösteriyor.

196 seçkin mağazada binlerce markanın ürününe ulaşılabilen Korupark Alışveriş Merkezi’ni farklı kılan özelliklerden birisi de 50’ye yakın markanın ilk defa Bursa’da Korupark’ta açılmış olması. Toplam 69 ülkede 3 binden fazla mağazası bulunan dünyaca ünlü giyim markası ZARA ve Inditex grubunun tüm alt markalarının da Korupark içerisinde yer alması alışveriş merkezini farklı kılan özelliklerden. Türkiye’de aynı çatı altında ilk kez bir araya gelen dünya markaları da Bursa’da Korupark’ta yer alıyor. Alışveriş merkezi içerisinde 12 bin metrekarelik alanı ile hizmet veren Kipa Extra ve binlerce ürün çeşidi ile Koçtaş yapı market de bulunuyor.

Türk ve dünya mutfağından farklı alternatif tatların yer aldığı food court alanında özel oturma alanlarına sahip restoranlar ve cafelerde yer almakta. 2500 metrekarelik çocuk eğlence merkezi de çocuk, genç, yaşlı her yaş grubunun uğramadan geçemediği mekanlardan.. Cinetech Korupark sinemaları 9 sinema salonunda 1321 kişilik koltuk kapasitesi ile son teknolojiyi Bursalılarla buluşturuyor. İki katan oluşan Cinetech Sinemaları’nda birinci katta fuaye alanı bulunurken, ikinci katta büfe ve salonlar yer alıyor. Tüm bu özellikleri ve farklılıkları ile Bursa’nın en büyük alışveriş merkezi Korupark, alışveriş yanında eğlenmek isteyenlerin de Bursa’daki adresi oldu.

Adres: Emek Adnan Menderes Mahallesi, Mudanya Yolu No:2, 16140 Osmangazi/Bursa

Telefon:  (0224) 242 35 35

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu