PG
Ted Bursa
Mudanya Belediyesi_29 Ekim

Tofaş Spor Salonu

Tofaş Spor Salonu

Tofaş Spor Salonu: Bursa’nın en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Nilüfer’de bulunan salon, 9240 metrekare alana inşa edilen, 6800 kişi kapasitesiyle Bursa halkına hizmet veriyor. 19 yıl önce temeli atılan ve yıllarca atıl durumda bekleyen Nilüfer Spor Salonu uluslararası standartlarda inşa edilerek 19 Mart 2014 Çarşamba günü hizmete açıldı. 4 adet soyunma odasının yanı sıra, çeşitli branşlara hizmet veren 5 adet de küçük salonlarla Tofaş Spor Salonu Bursalı sporculara ev sahipliği yapıyor. Tofaş Spor Salonu, Nilüfer ilçesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda Bursa’nın önemli restaurant ve eğlence mekanlarının bulunduğu Podyumpark karşısında yer alıyor.

Tofaş Spor Salonu

Ulaşım seçenekleri:

  • Şehir merkezi olan Heykel’den geçen 9D isimli otobüs yolcularını salonun hemen karşısında yer alan durakta indiriyor.
  • Bursaray’la ulaşımını sağlamak isteyenler Nilüfer İstasyonu’nda inerek Migros Market önünde yer alan duraktan binecekleri B8 isimli otobüse aktarma yaparak salona yine kolay bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilirler.
  • Şehirler arası otobüsle Bursa’ya ulaşanlar terminal peronlarından kalkan 95/A ve 43/H otobüslerine binerek salonun önünde yer alan durakta inebilirler.

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu