Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv

Mehmet Ali Deniz Halk Kütüphanesi

Mehmet Ali Deniz Halk Kütüphanesi

30 Haziran 1989’da  hizmete girmiştir. Emekli  öğretmen Mehmet Ali Deniz  isimli  bir  hayırsever tarafından Kültür Bakanlığına bağışlandı.

Mehmet Ali Deniz Halk Kütüphanesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Ali Deniz Halk Kütüphanesi

Adres: Veled-i Hariri Mahallesi Akbıyık Caddesi No:10   Osmangazi / Bursa

Tel: 0224 221 77 53

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi : 09.00 – 18.00

Pazar : 10.00 – 18.00

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı