Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur

İnegöl İshakpaşa Kütüphanesi

İnegöl İshakpaşa Kütüphanesi

İnegöl İshakpaşa Kütüphanesi

İshakpaşa İlçe Halk Kütüphanesi, 1480’li yıllarda İshakpaşa Medresesi’nin eğitim ve öğretime başlamasıyla bir kitaplık olarak oluşturulup, 1897 yılında da modern anlamda Halk Kütüphanesi’ne dönüştürüldü. 1990 yılına kadar medresede hizmet kütüphanemiz, aynı yıl içerisinde ilçemiz belediyesine ait tek katlı daha büyük binaya taşındı. Yıllarca memurluk olarak idare edilen kütüphaneye, 1988 yılı başından itibaren müdürlük tahsis edildi. 01 Ocak 2002 tarihinde Kültür ve Turizm’e ait olan bugünkü binasına taşındı.

İnegöl İshakpaşa Kütüphanesi

Adres: Kemalpaşa Mahallesi Mutlu Sokak İnegöl / Bursa Tel: 0224 715 14 17

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cuma : 09.00 – 18.00

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı