Tıp kahramanlarının yanındaki okul

Şahinkaya Eğitim Kurumları, doktorlara ve sağlık çalışanlarına özellikle pandemi sürecinde gösterdikleri büyük özverilerden dolayı teşekkür etmek için “Kahramanımızsın” panosu ve sevgi kartları hazırlayarak yanlarında oldular.

14 Mart Tıp Bayramı’nı anlamlı bir çalışmayla kutlayan Şahinkaya Eğitim Kurumları, Medicana, Acıbadem ve Medical Park Hastanesi’nde “Kahramanımızsın” köşesi oluşturarak, doktorlarımıza güzel bir sürpriz yaptı. Hastane girişinde kendilerini karşılayan sürprizle oldukça mutlu olan hekimler ve sağlık çalışanları, panonun önünde hatıra kareleri çektirmeyi ihmal etmediler. Günün anısına Medicana Hastanesi Başhekimi Dr. Neşe Tunalı, Acıbadem Hastanesi Başhekimi Dr. Sibel Pasin ve Medical Park Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Oktay Sarı’ya Tıp Bayramı temalı resim hediye edildi.

Küçük kalplerden hekimlere özel sevgi kartları

Şahinkaya Eğitim Kurumları ilkokul öğrencileri ise kahraman doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür etmek için her birine özel sevgi kartları hazırlayarak, kendilerine gönderdiler. ‘Kahramanımsın’ temalı kartlarda, tüm doktorlarımıza olan minnetlerini kendi sevgi sözcükleriyle ifade eden öğrenciler, sıcacık notlarıyla hekimlerin yüzlerini gülümsettiler.

 

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu