TEDx Bursa

TEDx Bursa  

Ülkemizin içinde bulunduğu Koronavirüs (COVID-19) salgınının yayılma riskine karşı, önlem olarak etkinlik iptal edilmiştir.

Tarih:  14 Mart 2020 Cumartesi

Yer:  Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi – Osmangazi Salonu

Saat: 08:30

BİLET AL

TEDx Bursa  

TEDx Bursa  

ETKİNLİK AÇIKLAMASI:

TEDx “paylaşmaya değer fikirler”in dile getirildiği yerel bir programdır. TED, “Paylaşmaya Değer Fikirler” anlayışıyla, kişiler ve organizasyonların TED benzeri kendi yerel etkinliklerini yapabilmeleri için TEDx’i yaratmıştır. TEDx ismindeki “X” bağımsız organize edilen TED etkinlikleri anlamına gelmektedir.

TEDx lisansi, 25 yıllık konferans düzenleme ve fikir paylaşımı deneyimine sahip olmak demektir. TEDx etkinlikleri 400’ün üzerinde TED video arşivinin de gücüyle, etkinliğin kendi konuşmacıları ve performansları ile beraber yeni fikirler, ilham veren konular ve heyecan verici konuşmalarla zenginleşen bir dünyayı yaşamanızı sağlar. TEDx etkinlikleri sadece yeni fikirler, ilham ve bilgilendirmenin özgür kılındığı ortamlar değil, ilham veren video paylaşımları ile de ünlüdür.

ÖNEMLİ NOT: Etkinlik salonuna giriş yaparken, E-POSTA olarak tarafınıza gönderilen QR KOD‘lu BİLET‘i çıktı olarak yanınızda bulundurunuz veya mailinize girip  telefon ekranınızdan gösterebilecek  şekilde  hazır olarak bekletiniz.

VIP Bilet satın alan katılımcılarımız;
– Etkinlik günü sıra beklemeden ayrı bir kapıdan içeriye alınacaklar

– Etkinlik aralarında mevcut ikramların olduğu yerden değil, sıra beklemeden ayrı bir alandan ikram alacaklar

– Etkinlik öncesinde TEDx ekibi tarafından iletişime geçilerek hatırlatma yapılacaktır

– Etkinliği en ön sıralarda izleyecekler

Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiç bir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz.

Kurumsal bilet satışlarımız için kurumsalbilet@tedxbursa.com adresine mail atabilirsiniz.
Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgi İçin : merhaba@tedxbursa.com 

TEDx Bursa

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu