JUNIOSHOW Bursa

Bursa Uluslar Arası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı

JUNIOSHOW Bursa – Etkinlik İptal Edilmiştir.

Tarih: 08 – 11 Temmuz 2020

Yer: Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

Saat: 10:00 – 18:30

KAYIT OL

JUNIOSHOW Bursa

 

JUNIOSHOW Bursa

ETKİNLİK AÇIKLAMASI:

Bebek ve Çocuk Hazır Giyim Sektörünün Kalbi “JUNIOSHOW” ile Bursa’da atıyor.

Yılda iki kez düzenlenen Junioshow fuarının ikinci buluşması, 8 – 11 Temmuz 2020 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ortak organizasyonu ile düzenlenen JUNIOSHOW Bursa Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı, Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İş adamları Derneği (BEKSİAD) iş birliğinde; T.C. Ticaret Bakanlığı, KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile gerçekleşiyor.

Katılımcı firmanın özel dekor stantlarla bebek ve çocuk konfeksiyonu için Sonbahar&Kış konseptli kreasyonlarını tanıtacağı fuar, katılımcılarına ve ziyaretçilerine hem tasarım hem yenilik odaklı uluslararası bir platform sunacak.

“Bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörünün Bursa’dan Dünyaya Açılımı” olan Ur-Ge Projesi kapsamında T.C. Ekonomi Bakanlığı desteğiyle BTSO organizasyonu ve Tüyap yurtdışı ofislerinin etkili çalışmaları ile yurtdışından farklı coğrafyalardan davetli iş insanları ile katılımcı firmalarımızın kurdukları iş bağlantıları sektöre büyük katkı sağlıyor.

Üretimdeki gücünü kıtaların ötesine taşıyan Bursa, bebe ve çocuk giyiminde de dünyaya model olmak için yoluna emin adımlarla devam ediyor.

*FUARDA PARAKENDE SATIŞ YOKTUR. FUAR SADECE PROFESYONEL ZİYARETÇİLERE AÇIKTIR.

Yorumlar

comments

Başa dön tuşu