Mudanya Kitap Fuarı
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Zübük

Sokak hayvanları yararına tiyatro gösterimi

Zübük

Yer: Konak Kültürevi

Tarih:  4 Ocak 2019 – Cuma

Saat: 20:00

Zübük

Zübük

Nilüfer Kent Konseyi Kadın Meclisi Tiyatrosu ve Hayvan Hakları Çalışma Grubu ortaklığında düzenlenen sokak hayvanları yararına mama desteği tiyatro gösterimine tüm hayvanseverleri bekliyoruz.

  • Girişler kedi köpek maması bağışıyla olacaktır. Kapıda mama satışı olacaktır.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı