Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji

Zizu ve Zeze’nin maceraları

Perdesiz Performans

Zizu ve Zeze’nin maceraları

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Tarih: 25 Ekim, Perşembe

Saat: 11.00 / 18.00

  • Ücretsizdir.
Zizu ve Zeze'nin maceraları
Zizu ve Zeze’nin maceraları

Yazan: Hevi Hazal KALFA
Yöneten: Hevi Hazal KALFA
Oyuncular: Buğra ALKAN, Cemre KABABULUT, Deniz Umut BALTA
Yaş Grubu: +7 Yaş
Dil: Türkçe
Süre: 40 Dakika

Oyunumuz 10 yaşlarında bir kız çocuğu olan İdil’in başından geçen bir macerayı konu edinmektedir. Ailesine hasta numarası yaparak okula gitmeyip evde kalan İdil, bütün gün tabletiyle oyun oynamak niyetindedir. Yalnız işler planladığı gibi gitmez. Elektrik kesintisi planlarını suya düşürür. Gözüne ilişen bir kitabı eline aldığında serüven başlar. Büyülü bir dünyanın kapıları ardına dek açılmıştır. Hayalöcü tarafından kitaba hapsedilen İdil, kahkahalar kralı Zizu ve bilge baykuş Zeze’nin yardımıyla maceradan maceraya koşar.

Bursa Etkinlikleri

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı