Butur Turizm Fuarı 2018
Montania Hotel
Teknik Oto
Özel Zeynep Anaokulu
Sheraton Bursa Hotel

Ziynet Sali Bursa konseri

Sevgililer Günü'ne özel konser

Ziynet Sali Bursa konseri

Tarih: 14 Şubat 2018

Yer: Jolly Joker Bursa

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: Sahne Önü Bistro – 203.50 TL, Bistro – 135.50 TL, Ayakta – 56.50 TL

BİLET AL

Ziynet Sali Bursa konseri

Ziynet Sali Bursa konseri

Ziynet Sali, Sevgililer Günü’ne özel konseri ile 14 Şubat Çarşamba akşamı 21:00’da, Jolly Joker Bursa sahnesinde, Bursalılarla buluşacak.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Close