Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Ziya Azazi Bursa gösterisi

Dervish

Ziya Azazi Bursa gösterisi

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Tarih: 14 Ekim 2018

Saat: 17:00

Bilet Fiyatları: Ücretsiz

Etkinlik davetiyeleri 05 Ekim Cuma’dan itibaren Nilüfer Belediyesi bilet sistemi ve Nazım Hikmet Kültürevi ile Konak Kültürevi Gişeleri’nden ücretsiz temin edilebilir.

Ziya Azazi Bursa gösterisi

Ziya Azazi Bursa gösterisi
11 – 14 Ekim tarihleri arasında yurt içi ve yurt dışından 14 önemli şairi, 4 farklı etkinlik noktasında şiir meraklılarıyla buluşturacak olan 3. Uluslararası Nilüfer Şiir Festivali… #şiirinsesinilüfer

3. Uluslararası Nilüfer Şiir Festivali kapsamında Ziya Azazi ‘Dervish’ adlı dans gösterisiyle 14 Ekim Pazar 20.00’de Nâzım Hikmet Kültürevi’nde.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı