Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

Zakkum Bursa konseri

Zakkum Bursa konseri

Tarih: 15 Aralık 2018 – Cumartesi

Yer: BAOB – Bursa Akademik Odalar Yerleşkesi Oditoryum Salonu

Saat: 20:30

BİLET AL

Zakkum Bursa konseri

Zakkum Bursa konseri

ZAKKUM Müzik grubu, 15- Aralık Cumartesi günü Bursa’da.

Anason, Gökyüzünde, Ben ne yangınlar gördüm, Gidiyorum yolcu et…..ve daha niceleri.

Son zamanların en iyi müzik grupları arasında gösteriler ZAKKUM, 15 Aralıkta BAOB Oditoryum salonda sevenleriyle buluşuyor. Ortalama 2 saat sürecek olan müzik dinletisine tüm Bursalı müzikseverleri bekliyoruz.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı