Özel Zeynep Anaokulu
Montania Hotel
Teknik Oto
Sheraton Bursa Hotel

Zakkum Bursa konseri

Zakkum Bursa konseri

Tarih: 27 Ekim 2018 – Cumartesi

Yer: Hayalperest Görükle

Saat: 22:30

Bilet fiyatları: 

1. Kategori – 45.00 TL

BİLET AL

Zakkum Bursa konseri

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– PDF bilet uygulaması vardır. Biletlerinizi yazdırmayı unutmayınız.
– Organizasyon firması katılım şeklini uygun bulmadığı kişi veya kişileri, bilet ücretini iade ederek içeri almama hakına sahiptir.
– Satılan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmaz.
– Kayıp biletler için işlem yapılmaz.

Zakkum Bursa konseri

“Bir Gece Yarası” adlı yepyeni albümüyle dönüş yapan rock grubu Zakkum, dinleyenleriyle buluşmaya devam ediyor…

“Bir Gece Yarası”, grubun beşinci stüdyo çalışması ve on dört yeni şarkıdan oluşuyor. DMC Müzik etiketli yeni Zakkum albümünde; tüm sözler Cem Senyücel’e, tüm besteler ise Yusuf Demirkol’a ait.

“Zehr-i Zakkum”, “13”, “Ben Böyle Değildim” ve “Her Gün Sonbahar”ın ardından, Şubat 2016 tarihli yeni albümleri “Bir Gece Yarası” turnesi ile Zakkum, sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Close