Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Yılmaz Odabaşı ile Şairin Şiir Evreni

Yılmaz Odabaşı ile Şairin Şiir Evreni

Tarih: 23 Ocak 2018

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Saat: 19:00

Bilet fiyatları: Etkinlik ücretsizdir.

Yılmaz Odabaşı ile Şairin Şiir Evreni

Şairin Şiir Evreni, bugüne dek otuza yakın şiiri bestelenen, 1975-2000 yıllarını kapsayan Son Çeyrek Yüzyıl Şiir Antolojisi’ni derleyen ve bugüne kadar birçok şiir ödülünün sahibi olan Yılmaz Odabaşı’nı ağırlıyor. Yılmaz Odabaşı’ya sorularıyla Nahit Kayabaşı eşlik ediyor.

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı