Mengerler Jeep
Sheraton Hotel Bursa
Almira Hotel Bursa

Yeni Türkü Bursa konseri

Yeni Türkü Bursa konseri

Yer: BAOB – Bursa Akademik Odalar Birliği Yerleşkesi

Tarih: 2 Mart 2019 – Cumartesi

Saat: 20:30

Bilet fiyatları: 77 TL

Yeni Türkü Bursa konseri

Müzik dolu kırk yaşı aşan Türkiye’nin en değerli müzik gruplarından Yeni Türkü Ons Yapım işbirliği ile BAOB Oditoryum sahnesinde. 1977 yılında Derya Köroğlu, Zerrin Yaşar ve Selim Atakan tarafından Ankara’da kurulan Yeni Türkü adını, Amerika’da çıkan ve halk türkülerini yeniden yorumlayan Nuevo Cancion ( Yeni şarkı, türkü ) akımından alıyor. Grubun ilk gününden bugüne var olan tek üyesi Derya Köroplu’nun etkileyici sesi ile hatırlanan ”Aşk Yeniden”, ”Olmasa Mektubun”, ”Maskeli Balo” ve ”Telli Telli” gibi unutulmaz parçalarla çıkan Yeni Türkü, halen her şarkıda yoğun seyirci katılımıyla daha da güçlenen canlı performanslara imza atıyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı