Mudanya Kitap Fuarı
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Yeni Renk Cümbüş

Nilüfer Belediyesi Roman Orkestrası Konseri

Yeni Renk Cümbüş

Tarih: 07 Nisan 2019 – Pazar

Yer:  BAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)

Saat: 20:30

*Konser ücretsizdir.

Yeni Renk Cümbüş

 

Yeni Renk Cümbüş

BAOB(Bursa Akademik Odalar Birliği)’da gerçekleştireceğimiz Nilüfer Belediyesi Roman Orkestrası “Yedi Renk Cümbüş” konserinde buluşalım!

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Kapalı