Neskar Otomotiv
Teknik Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa

Anılar, tanıklıklar

Söyleşi- Funda Soysal, Gönül Öney, Oya Baydar, İpek Çalışlar

Anılar, tanıklıklar – Söyleşi / Funda Soysal, Gönül Öney, Oya Baydar, İpek Çalışlar

Tarih: 17 Nisan 2018 – Salı

Yer: Akkılıç Kütüphanesi

Saat: 19:00

 

Anılar, tanıklıklar – Söyleşi / Funda Soysal, Gönül Öney, Oya Baydar, İpek Çalışlar

Sevgi Soysal ile birlikte bir süre Yıldırım Bölge Kadınlar Koğuşu’nda kalan Oya Baydar ve İpek Çalışlar, o dönemin tanıklıklarını ve esaret günlerini “Anılar, Tanıklıklar” söyleşisinde anlatıyor. Sevgi Soysal’ın kızı Funda Soysal ve kardeşi Gönül Öney’in de katılacağı söyleşi, Soysal’ın yaşamına yakından bakma olanağı yaratıyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı