Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Yaşlı Amca Bursa konseri

Yaşlı Amca Bursa konseri

Tarih: 07 Mart 2018 – Çarşamba

Yer: Hayalperest – Görükle

Saat: 22:00

Bilet fiyatları: Tam 27 TL, Öğrenci 22 TL

BİLET AL

Yaşlı Amca Bursa konseri
Yaşlı Amca Bursa konseri

İlkokul yıllarında kurdukları dooslukları rock müzik ile birleştiren iki ankaralı gencin kurduğu müzik grubu Yaşlı Amca 7 Mart’ta Hayalperest By Hayal Kahvesi’nde!

  • Etkinlikte oturma düzeni yoktur.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı