Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

Yanarsın Kardeşim

Yanarsın Kardeşim

Tarih: 7 Ocak 2018

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: 20 TL

BİLET AL

Yanarsın Kardeşim

Yanarsın Kardeşim

Düşünün; geleceğinizle ilgili önemli bir karar aldığınızı, ama aklınızda hala bu kararla ilgili bazı soru işaretleri kaldığını. “Keşke” diyorsunuz, “Bir anlığına geleceğe gitsem ve başıma gelecekleri görsem”. Sebebi henüz bilinmeyen sebeple, bu şans, Hindistan’tan Türkiye’ye yerleşen Kemal Kalender’e bir kereliğine bahşedilmişti. Hakikatle mecazın, zahirle batının birbiriyle içiçe olduğu, çağdaş bir komedya: Yanarsın Kardeşim!

Yazan: Çiğdem Karakuş Saper

Yöneten: Zeki Gürdal Karaoğlu

Oyuncular: Ozan Taylan, Mehmet Candar, Özlem Mutlu, Adem Ay, Sinan Turan, Murat Deniz, Seden Soyer Candar, Ayşe Arslan, Aysu Yazıcı

Bursa Etkinlikleri

Bursa Etkinlikleri / Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı