Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

Yalancı aranıyor!

Yalancı aranıyor!

Yer:  Uğur Mumcu Sahnesi  /  Tarih: 10 Mayıs 2019 -Cuma / Saat: 20:00

Bilet fiyatları: Tam: 20 TL , Öğrenci: 10 TL

İletişim: Dilek Atlı – 0532 768 12 67

 

Yalancı aranıyor!

Yalancı aranıyor!

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Çağdaş Tiyatro” topluluğu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında daha çok çocuk daha iyi şartlarda okusun diye sahneye çıkıyor. Çağdaş Tiyatro’nun “Yalancı Aranıyor” isimli oyunu 29 Nisan 2019’da saat 20.00’de Podyum Sanat Mahal’de, 10 Mayıs 2019 Saat: 20.00’de Uğur Mumcu Sahnesi’nde izleyicisiyle buluşacak.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı