Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Yalan Makinası

Bursa Devlet Tiyatrosu

Yalan Makinası

Tarih:  20 Nisan 2019 /   Saat:   20:00 /

Yer: Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu – Feraizcizade Oda Tiyatrosu

Bilet fiyatları: Tam 12 TL, İndirimli 7,5 TL

Tiyatro Topluluğu: Devlet Tiyatroları

BİLET AL

Yalan Makinası

Yalan Makinası

Yazan : VASSİLİY SIGARYOV | Çeviren : HÜSEYİN MEVSİM | Yöneten : MURAT OZAN

Sakladıkları maaşı bulmak için eve hipnozcu çağıran bir çiftin komik hikâyesinin anlatıldığı oyunda; Halil Balkanlar, Berrin Kulya Balkanlar ve Diyar Gönülalçak rol alıyor. Oyunun dekor ve kostüm tasarımı Cenk Oral’a, ışık tasarımı Ali Karaman’a, müzikleri İlhan Kurtaran’a ait. Oyunun yönetmeni Murat Ozan Bursa’da olmaktan son derece mutlu olduğunu ifade ederek, ‘Ecdadın cihana hükmederken otağını kurduğu Yeşil Bursa’da olmak beni çok heyecanlandırıyor. Evliyalar şehri Bursa’da, Devlet Tiyatromuzda seyircimize bol bol kahkaha attıracağız’ dedi.

Yalan Makinası

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı