Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Viyolonsel & Piyano Resitali

Marie Hallynck ve Piyanist Muhiddin Dürrüoğlu

Viyolonsel & Piyano Resitali

Tarih: 09 Nisan 2019 – Salı

Yer:  Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi – Orhangazi Salonu

Saat: 20:00

Viyolonsel & Piyano Resitali

Viyolonsel & Piyano Resitali

Bursa Flarmoni Derneği’nin organize ettiği konserde viyolonsel sanatçısı Marie Hallynck ve Piyanist Muhiddin Dürrüoğlu’ndan keyifli bir resital dinleyiciyle buluşuyor.

Biletler Ahmet Vefik Paşa tiyatrosunda satıştadır.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Kapalı