Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji

Ümit Besen – Pamela Bursa konseri

Ümit Besen – Pamela Bursa konseri

Tarih: 26 Temmuz 2019 – Cuma

Yer:   Club Inferno Bursa

Saat: 22:30

Bilet fiyatları: Ayakta – 56.50 TL

Ümit Besen - Pamela Bursa konseri

Ümit Besen – Pamela Bursa konseri

-18 yaş sınırı vardır.
-Etkinlik mekanına giriş esnasında etkinliğe katılan bay-bayan sayısı eşitliğine dikkat edilecektir.Uymayan kişiler etkinlik mekanına alınmayacaktır.
-Dress Control – Face Control
-Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
-Etkinlik düzeni ayaktadır.
-Organizasyon firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.

Usta sanatçı Ümit Besen, Pamela ile birlikte Club Inferno Bursa sahnesinde…

“Son dönemde piyano dışındaki diğer enstrümanlara olan hâkimiyeti ile de kendinden söz ettiren, davul ve elektro gitar çalarak rock parçalarını ustaca yorumlayan Ümit Besen, bu defa “Başka” tarzda bir konser ile müzikseverlerin karşısına çıktı.

DMC etiketiyle 17 Haziran’ da iTunes’ da, 23 Haziran tarihinde müzik marketlerde yer alan merakla beklenen yeni albümü “Başka“ nın repertuvarında Teoman, Mirkelam, Emre Aydın, Manga, Yüksek Sadakat, Pinhani, Grup Seksendört, Leyla The Band’ den beğeniyle dinlenen rock şarkılarına yer veren Ümit Besen, bu şarkıları kendine özgü, bambaşka ve ustaca yorumlaması ile dikkat çekiyor.

Albümde ayrıca Ümit Besen’le özdeşleşen Nikah Masası, Okul Yolunda, Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi, Islak Mendil gibi eserlerin değerli sanatçıların katkısıyla farklı yorumları da yer alıyor.”

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı