Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası

3. Etap Nilüfer

Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası

Yer: Nilüfer Belediyesi Fadıllı Havacılık Tesisleri

Tarih: 12-14 Ekim 2018

Facebook sayfası

Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası
Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası

2018 yılı THSF faaliyet takviminde duyurulan Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası 3. Etabı Fadıllı’da bulunan Nilüfer Belediyesi Havacılık Tesisleri’nde gerçekleşecektir.

Katılım için aşağıdaki linkten kayıt oluşturulması gerekmektedir;
https://goo.gl/forms/j1D5bsrnUDYCcztD3

Etkinlik Programı:

— 12 Ekim 2018 Cuma —
10:00 – 18:00 Antrenman Uçuşları
19:00 – 21:00 Kayıt ve Brifing (KATILIM ZORUNLUDUR!)

— 13 Ekim 2018 Cumartesi —
1. Yarışma Günü

— 14 Ekim 2018 Pazar —
2. Yarışma Günü ve Ödül Töreni

Kontenjan 50 kişi ile sınırlıdır.
Yarışmaya katılacak sporcuların yaşadıkları şehrin Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne başvuru yaparak Türkiye Hava Sporları Federasyonu (Yamaç Paraşütü) lisansı almaları gerekmektedir. Lisansların geçerlilik süresi yarışma tarihinin sonrası olması gerekmektedir. Kulüp üyeleri ise lisanslarını kulüpleri üzerinden çıkarmaları yarışmadaki kulüp sıralamasına katılabilmeleri için zorunludur. Kayıt zamanı sporcu lisansları kontrol edilecektir.

Yarışma ayrıntıları daha sonra açıklanacaktır.

Yamaç Paraşütü Hedef Yarışması talimatına http://www.thsf.org.tr/dosyalar/yamac-parasutu-hedef-yarisma-talimati.docx linkinden ulaşabilirsiniz.

İletişim: erolaslantas@nilufer.bel.tr / Erol ASLANTAŞ +90 551 147 33 22

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı