Teknik Otomotiv
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa
Sur Marka AVM
Menger Bursa

Türk ve Dünya Pullarında Atatürk

Sergi

Türk ve Dünya Pullarında Atatürk

Yer: Bursa Kent Müzesi

Tarih: 10 – 25 Kasım 2018

Türk ve Dünya Pullarında Atatürk
Türk ve Dünya Pullarında Atatürk

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. ölüm yıl dönümü anısına Bursa Kent Müzesi’nde hazırlanan “Türk ve Dünya Pullarında Atatürk” Sergisi 10 Kasım 2018 Cumartesi günü izlenime açılacak. Bursa PTT Baş Müdürlüğü’nün katkılarıyla hazırlanan sergide koleksiyoner Hasan Olcay ve Erdoğan Şen’e ait yaklaşık 1500 adet Atatürk temalı pul sergilenecek. Bu anlamlı koleksiyon 25 Kasım 2018 tarihine kadar Bursa Kent Müzesi’nde ziyaret edilebilir.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı