Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur

Türk Kadınının Zaferi

Bursa 1. Etabı / Bisiklet etkinliği

Türk Kadınının Zaferi

Tarih: 2 – 3 Haziran 2018 – Cumartesi ve Pazar

Saat: 21:30

Toplanma Yeri: Yalova yolu Özdilek Alışveriş Merkezi Otoparkı / BursaFSM

Facebook etkinliği

Türk Kadınının Zaferi

Türk Kadınının Zaferi

Mor Pedal Kadınlar Derneği / Muğla öncülüğünde başlatılan, 19 Mayıs 2018 tarihinde elden ele 81 ilde KADIN bisikletçilerin taşıyacağı Türk bayrağı, 30 Ağustos 2018 tarihinde yine Muğla’ya teslim edilecek.

Bursa 1. Etabı: 

Belirlenecek sayıda kadın bisikletçi araba ile Yalova il sınırına gidip Türk Bayrağını teslim alıp Bursa’ya eskort araç eşliğinde pedallayacaktır.

Özdilekte ise kadın ve erkeklerden oluşan diğer bisikletliler Yalovadan gelen bisikletlileri karşılayacaktır.

Tüm bisikletliler ile kısa ova köyleri üzerinde FSM geçilip Nilüfer Belediyesi Halkevi Meydanında etkinliğin 1. Etabı tamamlanacaktır.

Bursa 2. Etabı:

Belediyelerden otobüs talep edilecek. Talebe olumlu cevap verilmesi durumunda çoğunluğu kadın bisikletçiler otobüs ile Bilecik’e gidecek.

Bilecikte iftar yapıldıktan sonra kısa Bilecik turu yapılıp otobüs ile geri Bursa’ya dönülecektir.

Haydi KADINLAR gücümüzü gösterelim.
Şanlı bayrağımızı Bursa’da taşıyalım.
Bizlere eşlik etmek isteyen erkek bisikletlilerin de katılımıyla bu güzel projeye imzamızı atalım.

Destekleyen Bisiklet Grupları: Aydın Bisiklet, Bisiklet Federasyonu Bursa İl Temsilcisi (Nuri TUTAL), BUDOST, BUBİDOST, Bursa Acil Pedal Bisiklet Grubu, Bursa Bisiklet Klübü, Eşpedal Bursa, Perşembe Akşamı Bisikletçileri, Yeşil Pedal Spor Kulübü , Yıldırım Bisiklet Spor Klübü

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı