Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Türk Halk Müziği Korosu Konseri

Boğaz Harbi

Dünya Şiir Günü Etkinlikleri

Tarih:  18 Mart 2019 Pazartesi

Yer:  Nazım Hikmet Kültürevi

Açılış Saat: 19:00

Facebook Etkinliği

Türk Halk Müziği Korosu Konseri

 

Dünya Şiir Günü Etkinlikleri

18 Mart Pazartesi saat 20:30’da BAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)’da gerçekleştireceğimiz Boğaz Harbi – Türk Halk Müziği Korosu konserinde buluşalım!
Şef: Yaşar Kemal Alim
*Konser ücretsizdir.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı