Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv

Turizm Fuarı 2018

BUTUR

Turizm Fuarı 2018

Tarih: 18 – 21 Ekim 2018

Yer: Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi Fuar Alanı

Saat: 10:00 – 19:00

Web Sitesi

Turizm Fuarı 2018

Turizm Fuarı 2018

1. Bursa Turizm Fuarı, 18-21 Ekim 2018 tarihlerinde, Merinos AKKM ve Network Fuarcılık işbirliğinde Bursa’da gerçekleştirilecek. Fuarla eş zamanlı olarak Bursa Valiliği’nin himayelerinde, 3. Bursa Turizm Zirvesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Bursa Turizm Tanıtma Birliği, TÜRSAB, GÜMTOB, BURO, BUSAT, BTÇH ve BURASDER derneklerinin destekleriyle, SKAL Bursa Kulübü koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek. Zirveye TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜROFED Başkanı Osman Ayık, Tafed Başkanı Zeki Açıköz, TÜREB Başkanı Zeki Apalı ve sektörün önde gelen isimleri konuşmacı olarak katılacak.

Fuarda Bursa ve şehir dışından gelen 60 firma stant açacak. Ayrıca THY sponsorluğunda, Bursa Turizm Tanıtma Birliği işbirliğinde, Bursa otellerinin ev sahipliğinde, Bursa seyahat acentalarının ulaşım desteği ile yurt dışından 100 kişilik yurt dışı seyahat acenta temsilcisi ikili iş görüşmeleri yapacaklar.

Açılış töreni 18 Ekim 2018 saat 11:00 de Bursa protokolünün katılımı ile Merinos AKKM de gerçekleştirilecek. Fuar etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan “Başkanlar Paneli” ise aynı gün saat 14:00 de gerçekleştirilecek.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı