Montania Hotel
Butur Turizm Fuarı 2018
Teknik Oto
Özel Zeynep Anaokulu
Sheraton Bursa Hotel

Tofaş – Yeşilgiresun Belediye Spor basketbol karşılaşması

Tofaş – Yeşilgiresun Belediye Spor basketbol karşılaşması

Tarih: 13 Ocak 2018 – Cumartesi

Yer: Tofaş Spor Salonu

Saat: 15:15

Bilet fiyatları:

Vip 1 – 40.00 TL
Vip 2 – 30.00 TL
Çekme Tribün – 30.00 TL
Normal Tribün – 15.00 TL
Rakip Tribün – 15.00 TL
Öğrenci Tribünü – 10.00 TL

BİLET AL

Tofaş - Yeşilgiresun Belediye Spor basketbol karşılaşması

Tofaş – Yeşilgiresun Belediye Spor basketbol karşılaşması

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi on beşinci haftasında Tofaş Spor Kulübü’nün rakibi Yeşil Giresun Belediye Spor Kulübü .

Yaptığı on dört maçın on birini kazanarak Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ikinci sırada yer alan Tofaş Spor Kulübü, ligin on beşinci haftasında  Yeşilgiresun Belediye Spor Kulübü’ne karşı mücadele edecek.

Birinci devrenin son maçını galibiyetle tamamlamak için sahaya çıkacak Tofaş Spor Kulübü’nü bu zorlu mücadelede tribünden destekle! #benimtakımımTOFAŞ”

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Close