Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Timsah

Timsah

Yer: Podyum Sanat Mahal

Tarih: 8 Mart 2019 – Cuma

Saat: 20:30

Bilet fiyatları: Tam : 55,00 TL, Öğrenci : 40,00 TL

BİLET AL

Timsah

Timsah
Gösteri dünyasında oldukça başarısız, çekilmez ve hatta katlanılmaz olan Ivan’a artık gerçeği söylemenin vakti gelmiştir. En yakın arkadaşları bu durumu anlatması için Zack’i görevlendirir. Daha doğrusu, bir tekila partisinin ardından bu zor görev için çekilen kısa çöp, Zack’ in elinde kalmıştır. Kaçacak yer kalmamıştır. Gerçeğin acı çığlığı bir hayvanat bahçesinde Ivan’a duyurulacaktır. Ama gel gelelim eski sevgili Anna, yakın arkadaş Zack tam da bu zorlukla mücadele ederken, Ivan hayvanat bahçesindeki timsah tarafından yutulur. Ortadaki panik bir süre sonra Ivan için yeni ve güçlü bir kariyerin başlangıcı olacaktır. Medya, polis, uluslararası şirketler, sponsorluk anlaşmaları artık Timso’ nun ağzından çıkanlara odaklanmıştır. Tüm bu curcunanın ortasında Zack ise belki de “insan”ın şaşkınlığını üstlenmiştir.DasDas’ ın kapalı gişe oyunlarından Joseph K’ nın yazarı Tom Basden, bu sefer başka bir klasikten, Dostoyevski’ nın Timsah adlı hikayesinden hareketle, seyirciyi yine kıvrak zekasının yarattığı komediye davet ediyor.

Yazan: Tom Basden
Yöneten: Mert Fırat, Volkan Yosunlu
Çeviren: İlksen Başarır
Oynayanlar: Erkan Avcı, Ferit Aktuğ, Özgün Aydın, Hazal Türesan
Işık Tasarım: Alev Topal
Dekor tasarım: Cansu Gürgen, Avşar  Gürpınar, Mete Godollar, Metincan Güzel
Kostüm Tasarım: Zeynep Bozkaya Pırlanta
Şapka Tasarım: Buket Engin
Ses Tasarım ve Müzik: Ahmet Kenan Bilgiç
Oyun Asistanları: Onur Tanyeri, Evren Canbulat, Buse Demirel, Çağan Timur

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı