Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur
Mudanya Kitap Fuarı

Temel Reis tiyatro oyunu

Bursa

Temel Reis tiyatro oyunu

Tarih:  17 Şubat 2019 – Pazar

Yer:  Tayyare Kültür Merkezi

Saat: 12:00 ve 15:30

Bilet fiyatları:   34 TL

BİLET AL

Temel Reis tiyatro oyunu

Temel Reis tiyatro oyunu

Temel Reis tiyatro oyunu,  Bursa Tayyare Kültür Merkezi’nde izleyicisiyle buluşuyor. “Çocukların beğeniyle izlediği çizgi film karakterlerinden esinlenerek hazırlanan oyunumuzda; arkadaşlık ilişkileri,dostluk,sevgi,dayanışma mesajları keyifli bir dille işlenmektedir.”

Süre: 50-55 dk

3-12 yaş grubu

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı