Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

TEDx Bursa 2019

TEDx Bursa 2019

Yer:   Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi

Tarih:  27 Nisan 2019 – Cumartesi

BİLET AL

TEDx Bursa 2019
TEDx Bursa 2019

TEDx “paylaşmaya değer fikirler”in dile getirildiği yerel bir programdır. TED, “Paylaşmaya Değer Fikirler” anlayışıyla, kişiler ve organizasyonların TED benzeri kendi yerel etkinliklerini yapabilmeleri için TEDx’i yaratmıştır. TEDx ismindeki “X” bağımsız organize edilen TED etkinlikleri anlamına gelmektedir.

TEDx lisansi, 25 yıllık konferans düzenleme ve fikir paylaşımı deneyimine sahip olmak demektir. TEDx etkinlikleri 400’ün üzerinde TED video arşivinin de gücüyle, etkinliğin kendi konuşmacıları ve performansları ile beraber yeni fikirler, ilham veren konular ve heyecan verici konuşmalarla zenginleşen bir dünyayı yaşamanızı sağlar. TEDx etkinlikleri sadece yeni fikirler, ilham ve bilgilendirmenin özgür kılındığı ortamlar değil, ilham veren video paylaşımları ile de ünlüdür.

ÖNEMLİ NOT: Etkinlik salonuna giriş yaparken, MAİL olarak tarafınıza gönderilen QR KOD‘lu BİLET‘i çıktı olarak yanınızda bulundurunuz veya mailinize girip  telefon ekranınızdan gösterebilecek  şekilde  hazır olarak bekletiniz.

VIP Bilet satın alan katılımcılar;
– Etkinlik günü sıra beklemeden ayrı bir kapıdan içeriye alınacaklar
– Etkinlik aralarında mevcut ikramların olduğu yerden değil, sıra beklemeden ayrı bir alandan ikram alacaklar
– Etkinliği en ön sıralarda izleyecekler

29 Mart 2019 Cuma günü saat 09.00’da biletler satışa açılacak.

  1. Balkon Kategori 2: 110 TL
  2. Balkon Kategori 3:   70 TL
  3. Balkon Kategori 4:   50 TL

Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiç bir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz.

Kurumsal bilet satışlarımız için kurumsalbilet@tedxbursa.com mail atabilirsiniz.
Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgi İçin : Samet GÖKÇE 0542 280 09 96

Bilet Satın Alma Teknik Destek için: Burak DURMAZOĞLU 0505 325 57 20

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı