Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji

Süper Dahiler Müzikali

Süper Dahiler Müzikali

Yer:  Nilüfer Bel. Uğur Mumcu Sahnesi

Tarih:  26 Şubat 2019, Salı

Saat :  19:00

Bilet fiyatları: 20 TL

 BİLET AL

 Süper Dahiler Müzikali

Kasabanın en akıllı ve en yetenekli sakinleri olan Müki, Chaplin ve Şaşkın çok yakın arkadaşlardır. En büyük hayalleri şarkıcı, danscı ve bilim insanı olmaktır. Hayallerine kavuşabilmek için bir maceranın içerisine girerler. Tesadüfen tanıştıkları dedektif Simon’un yardımına ihtiyaçları vardır. Bu eğlenceli ve eğitici macerayı kaçırmayın!

24 ay ve üzeri her bir birey biletle giriş yapmaktadır. Etkinlik süresi 50 dakika sürmektedir.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı