Butur Turizm Fuarı 2018
Montania Hotel
Sheraton Bursa Hotel
Teknik Oto
Özel Zeynep Anaokulu

Sunay Akın / İlhan Şeşen – Aşk Şarkıları ve Öyküler

Sunay Akın / İlhan Şeşen – Aşk Şarkıları ve Öyküler

Tarih: 12 Şubat 2018

Yer: AKKM Orhangazi Salonu

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: Öğrenci bileti kısıtlı sayıda satılacaktır.
1. Kategori – 67.00 TL

BİLET AL

Sunay Akın / İlhan Şeşen - Aşk Şarkıları ve Öyküler

Sunay Akın / İlhan Şeşen – Aşk Şarkıları ve Öyküler

Sunay Akın / İlhan Şeşen – Aşk Şarkıları ve Öyküler  ile Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi Orhangazi Sahnesi’nde… “Şair, yazar, tiyatrocu, araştırmacı ve ayrıntı ustası Sunay Akın, kendine has, şaşırtıcı üslubuyla anlatacağı etkileyici sevda öyküleri ve seslendireceği aşk şiirleriyle sahnede olacak. Akıcı diliyle seyirciyi içine çeken, kısacık bir performansa bile binlerce kitabın ışığını sığdıran Sunay Akın’a sahnede, aşk şarkılarının en sevilen yorumcularından İlhan Şeşen eşlik edecek. O gece Sunay Akın ve İlhan Şeşen sahnede aşka kelimelerden ve notalardan bir kostüm hazırlayacak. Bu özel konseri sakın kaçırmayın.”

Bursa Etkinlikleri

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Close