Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Soyut Padişah

Soyut Padişah

Tarih: 14 Ocak 2018

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: Tam: 20 TL İndirimli: 15 TL

Bilet ve rezervasyon için: 0534 446 30 28 ve 0546 930 98 90 (Askıda bilet uygulaması devam etmektedir.)

Soyut Padişah

Soyut Padişah

 Yazan: Ferhan Şensoy

Yöneten: Ömer Naci Topcu

Oyuncular: My Art Tiyatro oyuncuları

Konusu: Çıkar ilişkileri, koltuk kavgaları, yolsuzluklar, savaş ve ekonomik buhran gibi her zaman gündemde olan konuları irdeleyen bu Ferhan Şensoy klasiğinde tarihimizin derinliklerine gidiyoruz. Sarayda dönen entrikaların hep dışında kalan ve yönetimde söz sahibi olmayan padişahın duruma eleştirisel bir yaklaşım getiren bu oyunda, beş parasız kalan ve tarihe adını yazdıramayan bir padişahın hikayesini izleyeceksiniz. Düşündüren ama bol bol da güldüren bir eser.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı