Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Sihirli Eller Mutlu Yüzler

Sihirli Eller Mutlu Yüzler (5-6 yaş)

Tarih: 19 Ağustos 2017

Yer: Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi

Saat: 13:00 – 16:00

Bilet fiyatları: 50 TL

BİLET AL

Sihirli Eller Mutlu Yüzler

Sihirli Eller Mutlu Yüzler

Katılımcıların dört mevsim hakkında bilgi sahibi olacakları, mevsim geçişlerinde doğada meydana gelen değişimleri öğrenecekleri atölye çalışmasıdır. Atölye çalışmasında dört mevsimi resmedecekleri bir ağaç oluşturacaklar ve parmak baskısı ile renklendirerek artık materyaller kullanacaklardır. Etkinlikte ayrıca doğal dengenin korunmasının öneminden bahsedilecek ve küresel ısınma sorunlarına değinilecektir. Bu atölyede üç boyutlu ağaç maketine dört mevsim sanat etkinliği yapılacaktır.

• 12.30-13.00 – Kayıt

• 13.00- 13.30 – Mevsim geçişlerini öğrenip dört mevsim hakkında bilgi sahibi olacakları ( Sunum çalışması veya soru cevap ile anlatım)

• 13.30-14.30 – Üç boyutlu dört mevsim yapımı

• 14.30-15.00 – Bilime kısa bir mola – Ara öğün

• 15.00-15.30 – Üç boyutlu dört mevsim sanat yapımı

• 15.30-16.00 – Heykel oyunu

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı