Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel

Serdar Ünver ile Şairin Şiir Evreni

Serdar Ünver ile Şairin Şiir Evreni

Tarih: 27 Şubat 2018

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Saat: 19.00

Facebook etkinliği

Serdar Ünver ile Şairin Şiir Evreni

Serdar Ünver ile Şairin Şiir Evreni
Şiir Kütüphanesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Şairin Şiir Evreni söyleşileri, Bursalı şair Serdar Ünver’i ağırlıyor. Şair Güney Özkılınç’ın kolaylaştırıcılığında gerçekleştirilecek Serdar Ünver ile Şairin Şiir Evreni söyleşisi, Ünver’in şiir dünyasını yakından tanıma olanağı sunuyor.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı