Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji

Selda Bağcan Bursa konseri

30 Ağustos Zafer Konseri

Selda Bağcan Bursa konseri

Tarih: 30 Ağustos 2018

Yer: Mudanya Mütareke Meydanı

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: Ücretsiz

Facebook etkinliği

Selda Bağcan Bursa konseri

Selda Bağcan Bursa konseri

Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en önemli seslerinden biri olan Selda Bağcan, 30 Ağustos Zafer Konseri ile Mudanya Mütareke Meydanı’nda tarihi bir geceye imza atacak. Selda Bağcan, 30 Ağustos Perşembe akşamı, saat 21.00’de başlayacak olan ücretsiz halk konserinde en güzel şarkılarını seslendirecek.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı