Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Sattas Reggae Band Bursa konseri

Sattas Reggae Band Bursa konseri

Tarih:  23 Ocak 2019 – Çarşamba

Yer: Podyum Sanat  Mahal

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: Tam 34.00 TL Öğrenci 29.00 TL

BİLET AL

 Sattas Reggae Band Bursa konseri

Sattas Reggae Band Bursa konseri

Sattas Reggae Band biletleri satışta. Sattas Reggae Band sahnesini Bursa Podyum Sanat Mahal 23 Ocak saat 21:00’da izlemek ve Sattas Reggae Band ile birlikte mekanında Sattas Reggae Band şarkılarını birlikte söylemek için Sattas Reggae Band konser bileti tükenmeden satın alın.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı