Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Şarkılarda Gözler

Uludağ Sanat Derneği Müzeyyen Senar Türk Sanat Müziği Korosu

Şarkılarda Gözler

Yer: Uğur Mumcu Kültür Merkezi – Nilüfer

Tarih: 2 Aralık 2018 – Pazar

Saat: 20:00

Facebook etkinliği

Şarkılarda Gözler

Şarkılarda Gözler

Türk Müziğinde bestelenmiş eserlere konu olan birçok tema vardır. Sevgi, Aşk, Hasret, Anne, Sevda vs. Bunlardan bir tanesi de GÖZ’dür. Konserin teması göz.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı